Reklama

Programy na których zarabiam

Przedstawiam tutaj programy na których będę starał się zarabiać. Dodatkowo do każdego programu zamieściłem mały opis, opinię itd.

AdSense -Program Google Adsense. Program póki co najlepszy na rynku jeżeli chodzi o zarabianie na reklamach. Nadaję się na każdą stronę, bloga, forum. Za każde kliknięcie otrzymujemy wynagrodzenie, które jest bardzo dobre. Profity otrzymujemy w Euro co sprawia, że cały system jest jeszcze bardziej atrakcyjniejszy.

AdTaily.pl - Program w którym oferujemy wszystkim możliwość wykupienia, cenne jak i miejsce w których będą umieszczane reklamy wybieramy sami. Program taki polecam na strony gdzie jest bardzo dużo użytkowników, myślę, że najlepiej sprawdzają się fora i np. portale społecznościowe.

Cpmprofit.com - Program który płaci nam za same wyświetlenia. Wystarczy minimalny ruch na stronie i już można zarabiać. Płacą bardzo mało, ale myślę, że za same wyświetlenia warto zainteresować się tym programem. Jest to pierwszy serwis na którym zarobiłem pierwsze pieniądze za reklamę (mimo, że i tak nie było na opłacenie serwera to i tak pierwsze grosze  były...)

Prolink.pl - Jest to dość nowy program, w którym dajemy możliwość sprzedaży linków na naszej stronie. Bardzo dobry serwis, tutaj bardzo mile widziane strony z dużym PR. Jako przykład za jeden link na stronie na 1 miesiąc możemy zarobić minimum 42 grosze. (link umieszczony na jednej z podstron...) Bardzo się opłaca. Polecam ją ponieważ, suport itd. jest na wysokim poziomie.


To by były te podstawowe, myślę, że z biegiem czasu lista ta się wydłuży.

Reklama