Reklama

wtorek, 25 października 2011

Zarabiaj na sprzedaży linków - Prolink.pl

Witajcie,
Przepraszam za brak postów ale miałem sporo do zrobienia. Ale powracamy, od tego momentu postaram się jak najczęściej pisać. Pisać będę przede wszystkim o rozwijaniu własnej strony i jej promowaniu oraz o możliwościach zarobku na niej.

Dzisiejszy wpis dotyczy serwisowi Prolink.pl, który to umożliwia nam sprzedawanie linków na naszej stronie. Jest to swojego rodzaju giełda kupna/sprzedaży linków.
W Tym serwisie można wybrać 2 drogi, lub je po prostu połączyć, jedna z nich to możliwość kupna linków na niektórych stronach. Sam kupuje linki i jestem z nich zadowolony. Jako, że można spotkać różnego rodzaju strony za małe pieniądze możemy otrzymać bardzo wartościowe linki. Oraz druga strona, w tym wypadku dla osób posiadających stronę - jest możliwość sprzedaży linków na swojej stronie. Można zarobić od kilku zł miesięcznie do kilkuset zł z nie dużego portalu/serwisu...

Bez rejestracji każdy z nas może skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie, który przedstawi nam szacowane zarobki. Oto link do tego kalkulatora: http://prolink.pl/wydawca/ile-na-tym-zarobie.html
Ceny wahają się tak od 37 groszy do kilkudziesięciu zł za link na stronie, tak radzę wybrać cenę troszkę mniejszą a pozyskać więcej kupców.
Aby zarejestrować się w Prolink.pl wystarczy kliknąć w link :Prolink.pl

Jeżeli macie jakieś konkretne pytania odnośnie Prolink.pl piszcie w komentarzach, na pewno odpowiem.

6 komentarzy:

 1. Witam,
  czy prolink.pl dotyczy to tylko stron www... czy również bloga?

  zapraszam do siebie:
  http://osamochodachwszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Działa na wszystkim, nawet na blogi ale muszą być postawione na jakimś serwerze...Może być na darmówkach typu yoyo.pl, ponieważ żeby zainstalować prolink na stronie musisz mieć dostęp do plików, więc darmowe blogi odpadają...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko ładnie, z tym że do 10ojro w takim tempie ciężko będzie dojść!:) Działaj szybciej i więcej wpisów poprosimy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem, ale staram się teraz nie tworzyć stronę i stronę.... Staram się rozwinąć jedną na duży stopień i dopiero wtedy przejdę dalej. Myślę, że jak będę miał 2 strony na interesującym mnie poziomie to tak jak bym miał około 10 na takim co mam.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Markuz, spokojnie najpierw trzeba złapać bakcyla żeby przyspieszyć:)

  Mam pytanko, czy wartość linków zależy od Page Rank strony, czy od ruchu na stronie oraz od ilości podstron?
  I ile bym zarobił, powiedzmy na stronie z PRank 0, 50 linkami prowadzacymi do strony i na stronie o tematyce raczej naukowej(chciałbym zrobić stronkę o prehistori i trochę starożytności, ale niektóre działy mogły by podchodzić pod turystykę)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Cenę ustalasz samemu, minimalna cena to coś powyżej 40 groszy, możesz ustalić większą, ale pytanie czy ktoś kupi. Ale wiadomo, jeżeli strona ma choć PR 1 to już inaczej ludzie patrzą.

  OdpowiedzUsuń

Reklama