Reklama

wtorek, 30 sierpnia 2011

Kolejne działania i realizacja zamierzonych celów

Witam,

Pomału, pomału coś się dzieje... W statystykach google adsense pojawiają się pierwsze kliki, a tym samym pojawiają się pierwsze pieniążki.

Jeżeli chodzi o Moją stworzoną stronę, to pozycja jej troszkę skacze, aktualnie strona znajduje się na 2 miejscu ale nieraz podskakuje do 1 lub spada kilka pozycji. Postaram się zdobyć kilka linków aby zatrzymała się, najlepiej na 1 miejscu.

Dzisiaj zainstalowałem reklamy na Mojej starej stronie, która długi czas sama Sobie działa. Czas ją lekko odświeżyć i zadbać o nią.
Tym samym mogę to podsumować jako stworzenie drugiej strony, gdyż koszty które w nią włożyłem były troszkę większe niż w tą nową. Tak więc do portfela dopisujemy kolejne 66,51 zł, oczywiście na minus póki co.

Aktualnie próbuję wybrać Sobie jakiś program "swl" System Wymiany Linków, aby móc podlinkować wpisy które są w katalogach a nie dotarł do nich bot google. Nie będę się rozpisywał na ten temat póki co. Swoje propozycje "swl" przedstawię niebawem w kolejnym wpisie.
W planach mam nadal pomysł na stworzenie kolejnej strony. W Tym miesiącu już nie uda mi tego zrealizować, ale w początkach września powinna już strona działać .

Dodatkowo w Ty miesiącu planuję rozpocząć wstawianie cyklicznych raportów zysków i wydatków oraz przemyśleń, rezultatów itd. W sumie w pierwszym raporcie będą zyski połączone także z poprzednich miesięcy ale gdy zacznę od Tego, to w późniejszym okresie będę mógł już szczegółowo określać zyski jak i wydatki w danym miesiącu.


PS. Do portfela muszę dzisiaj dodać jeszcze opłatę za serwer w wysokości 7,77.

5 komentarzy:

 1. Polecam SeoNeta z rotacyjnych. Najtaniej wychodzi, a ciągle to dobry system mimo iż właściciele o niego nie dbają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym również dowiedzieć się ile czasu poświęcasz na realizacje tych celi. Czas jest równie ważny jak saldo Twojego portfela.

  To tak na przyszłość, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. 9 września, a tutaj dalej nic?
  Dodałem tego bloga, do ulubionych, aby motywować się (w tajemnicy) wspólnie w autorze. Widzę, że popełniłem wielki błąd, a szkoda..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja korzystam z serwisu LinkiSeo, który ma jednocześnie program partnerski. Jeśli chcesz, zarejestruj się i sprawdź. Możesz skorystać z mego linku partnerskiego http://www.linkiseo.pl/?p=11822
  Jak nie, to wiesz, co zrobić ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dalej nic ? Cierpliwości, Troszkę się dzieje i muszę po kolei wszystko poukładać.

  OdpowiedzUsuń

Reklama