Reklama

piątek, 23 grudnia 2011

Oszczędzanie w Święta ?

W tym wpisie, Chcę odpowiedzieć na pytanie czy oszczędzać w Święta?
No nic pytanie dość trudne lecz odpowiedź Moja brzmi krótko : "Nie!"
Jest to jeden raz w roku gdzie zjeżdża się rodzina, córka czy siostra wraca ze szkoły, brat czy syn wraca z zagranicy. To w tym momencie każdy odpoczywa, rozmawia, wspomina. Dlatego ten czas powinien być wyjątkowy, dodatkowo w tym czasie wybaczane i zapominane są wszelkie złe wspomnienia i czyny.


Prezenty to następny dodatek do tego wszystkiego. Fajnie jak by były, w szczególności dla dzieci. I  tutaj zastanówmy się... Na temat prezentów, można by było napisać wiele, ale w skrócie, chciałbym powiedzieć, że jeżeli jest możliwość to kupić mniej ale porządnie. Chodzi mi tu, żeby nie łapać się promocyjnych cenach na targu, lecz przemyśleć czy kupując te 3 rzeczy tutaj za 20 zł dadzą tyle samo radości co 1 rzecz za 60 zł ...
Jeżeli myślałeś, o oszczędzaniu to wstań i spraw Sobie czy rodzinie odrobinę radości. :)

To tyle, z Mojej strony chciałbym Wszystkim Czytelnikom bloga życzyć Wesołych i Radosnych Świąt , a w nowym roku dużo zdrowia i jeszcze więcej pieniędzy oraz naprawdę udanych inwestycji.

Pozdrawiam Koli 

1 komentarz:

  1. Dzięki i wzajemnie :) Zdrowych pogodnych i żeby największym prezentem była możliwość spędzenia tego czasu w iście miłej i rodzinnej atmosferze! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Reklama