Reklama

sobota, 24 grudnia 2011

Sejfik - Pierwszy program GPTR

Dzisiaj przedstawiam Wam jeden z najlepszych i najpewniejszych programów w Polsce.
Sejfik.com jest to strona na której możemy otrzymać : pieniądze, nagrody czy reklamę, za wykonywanie różnych czynności, np. Czytanie maili, klikanie w banery reklamowe, klikanie w linki reklamowe, ściąganie plików, robienie płatnych zleceń i dużo więcej, strona rozwija się z dnia na dzień dlatego mnie bardzo interesuje.
Przechodząc do konkretów :

Rejestrujemy się poprzez wejście na stronę : www.Sejfik.com 
Aby otrzymać wypłatę rejestrując się musisz podać nr. konta bankowego lub PayPal.


 1. Wchodzimy na www.Sejfik.com , Tutaj klikamy w odnośniki zaznaczone na czerwono i czytamy, Na stronie jest wszystko ładnie opisane, więc wszystkiego się dowiemy.

2. Po potwierdzeniu rejestracji w skrzynce e-mail, Po zalogowaniu Panel wygląda następująco :
3. Tutaj klikamy aby zobaczyć nasz link, który podajemy znajomym , (zaznaczyłem w którym miejscu widzimy własne zarobki oraz gdzie zleca się wypłatę :
4. Formy zarobków jest wiele, polecam przejrzeć po kolei wszystkie i wybrać te dla Siebie, nie trzeba zarabiać na wszystkim, Ale wiadomo im więcej poświęcimy czasu tym więcej zarobimy.


5. Wchodząc np. w "Płatne linki" Klikamy w baner reklamy, otwiera się nam reklama, czekamy aż nam naliczy pieniądze i wyłączamy :Po tych czynnościach już zarabiamy, Ja mam już (albo dopiero) 16 groszy i 144 punkty :) Klikam dalej...
W razie jakich wątpliwości proszę pisać, dużo informacji i pomocy, poradników znajdziecie na stronie.

Ile już macie ?? Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Ale to jest bez sensu... nie dość, że zarabia się grosze do dodatkowo reklamodawca nic nie ma z reklamy - w większości są to puste wejścia. Jak dla mnie wszelkiego typu programy płacące za kliki to systemy skazane na upadek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm, szkoda, że myślisz tak nie sprawdzając tego samemu... Takich programów jest wiele, powstają cały czas i upadają cały czas, ale są też "perełki" gdzie są uczciwi admini. Ja nie będę wyrażał negatywnej opinii dopóki nie przekonam się na swojej skórze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. No to było dobre... bo ja się akurat znam na tym. Byłem w każdym programie swego czasu, miałem poleconych, reklamowałem się etc. więc wiem, że reklama tam nic nie daje, zarobić można nędzne grosze a każdy program i tak kiedyś upadnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To dobrze to słyszeć, Jak się znasz to mogłeś napisać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. NO tak to już jest samemu się w GTPR kokosów nie zarabia, ale z czasem można i z tego coś wyciągnąć, ja sam z zielonegomaila wyciągnięciem ` 70 zł

  OdpowiedzUsuń

Reklama