Reklama

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Allegro, sposób na dodatkowy zarobek

Następny sposób zarobku, Tym razem zajmę się jednym z najbardziej popularnych serwisów aukcyjnych : allegro.pl . Można na nim kupić wszystko i sprzedać wszystko, w przenośni i dosłownie.

Na początku chce powiedzieć, że do tego wpisu zainspirował mnie inny wpis, pod tytułem : Co odróżnia bogatych od biednych. Był tam umieszczony filmik który chcę Wam także pokazać :


http://www.youtube.com/watch?v=oqVQNE3WscU&feature=player_embedded


Już domyślacie się co chcę Wam powiedzieć ? Jeżeli nie to oglądajcie i między czasie patrzcie co odróżnia jego pokój od Waszego, widzicie już masę tych... zbędnych rzeczy.
Powinniśmy pomyśleć co warto mieć: jedną mocną, dobrą rzecz czy kilkanaście nie działających ?
Co się rzuciło u mnie to 3 telefony, uszkodzone. Leżą od kilku miesięcy, po obejrzeniu filmiku i wywnioskowaniu kolegi wpisu stwierdziłem, że może warto je sprzedać nawet na części... Pozbył bym się czegoś co leży dość długo, a mógłbym za to mieć np. Doładowanie do telefonu( w mixie zawsze 1 doładowanie do przodu) lub pieniądze do inwestycji.

Dlatego też postanowiłem kilka rzeczy (zbędnych oczywiście) sprzedać, potrwa to troszkę czasu, ale o rezultatach będę Was informował. Dodatkowo mam zamiar oszczędzać pieniądze, które to będę inwestował. A w co to napiszę w kolejnym wpisie...

Oczywiście pytanie do Was: Co według Was odróżnia biednego od bogatego ?

3 komentarze:

 1. polecam ta strone ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. grubość portfela.hi hi:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytaj mój post i usuń reklamy oszustów...
  http://mrkoozik.blogspot.com/2012/10/66procent-kolejni-internetowi-oszusci.html

  OdpowiedzUsuń

Reklama