Reklama

środa, 1 lutego 2012

Moje zarobki - Styczeń 2012

Witam,
Poniżej przedstawiam comiesięczny raport z Moich zarobków. Raport będzie dotyczył pierwszego miesiąca tego roku, czyli Stycznia 2012 r.
Konta są po wypłatach więc pieniądze są jedynie zgromadzone na koncie.
Co do moich działań to stworzyłem jeden katalog stron - jako zaplecze, zacząłem pozycjonować jedną mini stronkę, druga właśnie powstała, o jednej zapomniałem... tzn nie miałem czasu na zajmowanie się nią, ale to się zmieni, bo nie chciałbym stracić tych zarobków. Dodatkowo dla znajomego stworzyłem stronę firmową, ciekawe czy będą z niej jakieś zarobki.


Aktualnie jestem w posiadaniu 5 stron (w tym jedno forum + 4 strony statyczne), oraz jedno zaplecze pod postacią katalogu stron.

Opłaty jak co miesiąc, opłata za serwer 8 zł, 12 zł za nową domenę, oraz 30 zł za zlecone teksty. Łączne wydatki to 50 zł.

Teraz miesięczne dochody :

Prolink.pl : W tym miesiącu zarobiłem 33 zł. (Wzrost równy o 200 % względem poprzedniego miesiąca.)
Cpmprofit.com :W tym miesiącu zarobiłem 9 zł (Wzrost jak powyżej czyli, wzrost rzędu 200 %)
Adsense.com : W tym miesiącu zarobki rzędu 3 zł (Tutaj nie będę się wypowiadał, na moich stronach jest umieszczony jedynie jeden baner w bocznym menu)

Całkowite zarobki to 45 zł, mimo, że w tym miesiącu wydatki przewyższyły zarobki jestem bardzo zadowolony, gdyż miałem możliwość nauki pozyskiwania linków w różne sposoby.
Co do dalszych działań w tym miesiącu postaram jeszcze zwiększyć zarobki, w szczególności w google adsense, bo z opinii innych, można tam zarobić dużo, dużo więcej.

To by było na tyle, a jak u Was wyglądają zarobki w Styczniu ??

9 komentarzy:

 1. Płacisz co miesiąc za serwer 8 zł? Np w netmarku możesz nabyć za 40 zł na cały rok z bardzo dobrą obsługą. Co do zarobków powoli i do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie mam 2 serwery, jeden mam właśnie za około 50 zł na rok, ten drugi mam za 8 zł miesięcznie. Płace tyle, ponieważ Moja strona zjada powyżej 10 GB transferu przez miesiąc, teraz patrze to powyżej 10 GB to musiałbym kupić Serwer MIDI a to koszt 140 zł. Nie wiem jeszcze co z tym zrobić.

   Usuń
 2. Ważne, że koszty niskie, a tendencja zarobków wzrostowa - gratuluję.
  Przy jakim zysku będziesz reinwestował? I w co? Ostatnio przy jakiejś okazji zrobiłem sobie symulację 'budżetu' średnio popularnego forum i wydaje się ono lepszym pomysłem (w długim terminie nawet całkiem 'pasywnym') niż blogi/strony...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za gratulacje nie dziękuję :) Jeżeli chodzi o reinwestowanie to chciałem już od kwoty 50 zł, gdyż takie jest minimum np. w kokos. Niestety póki co ciężko odłożyć te 50 zł, np. Dzisiaj wolałem za 12 zł zakupić nową domenę niż odłożyć na kokos. W sumie, w moim wypadku te 12 zł, można nazwać jako reinwestowanie Moich zarobków. Na pewno nie chciałbym kierować się w jedną stronę, więc będę starał się inwestować w różne możliwe sposoby.

   Usuń
 3. Widzę że zarobki z pro link to 33zł mógł byś mi pomóc w zainstalowaniu kodu html na moim blogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę pomoc, chodź prolink mam umieszczony na stronie, nie na blogu. Z tego Co Mi wiadomo blogspot nie daje takiej możliwości.

   Usuń
 4. 33 zł z prolinka ładnie ! JA mam zaledwie 8 zł. Oby tak dalej. Powodzenia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja tam sobie klikam w GPTR :)
  łącznie miesięcznie z 12 serwisów w których klikam około 300 pln mam, ale bez poleconych się nie obyło ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie w tym miesiącu coraz lepiej. W końcu przekroczyłam barierę 600 zł miesięcznie i bardzo się z tego powodu cieszę.
  Powodzenia w Twoich zarobkach ;-)

  OdpowiedzUsuń

Reklama