Reklama

środa, 8 lutego 2012

iBroker.pl - Konkurencja dla Adsense ?

Witam,

Dzisiaj chce Przedstawić Wam świetny i dość nowy serwis, który podobnie jak Google Adsense płaci nam za kliknięcie w baner reklamowy.

Serwis iBroker.pl -  Każdemu posiadaczowi własnej strony, bloga oferują dwie możliwości zarabiania. Myślę, że nawet najbardziej wymagający odnajdą coś dla siebie i swojej strony. Poniżej przedstawiam podstawowe informacje na temat serwisu :

Net Head Hunter :
Net Head Hunter jest nowatorską usługą polegająca na promocji ogłoszenia rekrutacyjnego poprzez boksy tekstowe:
- 20 groszy za każde kliknięcie w boks promujący nasze ogłoszenie,
- 25 % prowizji od wydatków klienta przekierowanego z Twojego serwisu.

Myślę, że to bardzo dobra oferta dla każdego, 20 groszy za kliknięcie dodatkowo 25 % prowizji ... Świetna oferta...

Sam serwis oferuje wiele opcji, dzięki którym osoby nie posiadające na stronie, żadnych ofert pracy mogą bez problemu nawiązać współprace, a serwis wdrąży i pomoże w rozpoczęciu zarabiania.

Dodatkowo serwis oferuje program partnerski :
Za każdego nowego Użytkownika zarejestrowanego w Panelu Wydawcy iBroker.pl , Partner otrzymuje 25% zarobków Wydawcy w momencie kiedy on zgłasza wypłatę oraz 25% od pierwszego zamówienia złożonego przez klienta i 5% od każdego następnego zamówienia w przeciągu 12 miesięcy. 

Szkoda, że tylko przez 12 miesięcy, ale i tak oferta jest bardzo atrakcyjna, Sam właśnie ją testuję. Wszelkie spostrzeżenia i zarobki będę pisał w kolejnych wpisach.

Aby się zapisać wystarczy wejść na stronę http://ibroker.pl i dokonać rejestracji. Miał ktoś już styczność z owym serwisem ?

3 komentarze:

 1. Ja osobiście nie miałam jeszcze do czynienia z tym serwisem, ale zapowiada się dość ciekawie. Myślę że po okresie 12 mc - można z pewnością jakoś to przedłużyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież Adsense ma mało wspólnego z ibroker. Poza tym adsense należy do google, więc wiesz, ibroker to żadna konkurencja ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. @homoklikus problem Goole jest taki, że jak mają płacić, to blokują konto tłumacząc, że były nielegalne kliknięcia.
  Dwa razy mnie tak wyrolowali, a za trzecim razem jak postawiłem blog na ich bloggerze, zacząłem dodawać wpisy, po czym poprosiłem znajomego, który ma alergię na komputery aby stworzył konto w adsense, to po przejściu wszystkich weryfikacji, po dwóch miesiącach otrzymał informacje, że jego blog (w zasadzie mój) "stanowi poważne zagrożenie dla reklamodawców" i konto zablokowali. Mimo odwołań do dzisiaj nie wiem dlaczego i za co. Tak mniej więcej działa Google Adesne, przynajmniej w moim przypadku.

  OdpowiedzUsuń

Reklama