Reklama

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Pierwsze spostrzeżenia, pierwsze pomysły, pierwsze problemy

Witam,
Wybaczcie, że tak długo nie pisałem, ale działo się i to dużo. Postaram się to poukładać i rozdzielić na punkty aby wszystko było przejrzyste.

1.Problemy z Google
Miałem problemy z Google Adsense, sprawa jest wyjaśniana, tyle mogę napisać... Nie wiem dlaczego, czekam na odpowiedź...

2. Wstawienie reklam
Dzisiaj wstawiłem pierwsze reklamy na stronę. Są to reklamy z różnych firm o których napiszę w kolejnym wpisie. 

3.  Płatne katalogowanie
Taki mały raport z katalogowania:
Raport otrzymałem po tygodniu, wpisy znalazły się w bardziej wartościowych katalogach i mnie wartościowych...
Zamówiłem dodanie do 150 katalogów, wpisy nie podlinkowałem jeszcze, muszę wybrać te wartościowe i zobaczymy co wyjdzie. Póki co  na stronie znalazło się około 15(BL) linków. Z tego wyniku jestem mało zadowolony ale cóż, może z czasem będzie lepiej.


Strona ma dodatkowo kilka linków z katalogów których samemu dodałem oraz na kilku serwisach gdzie linki wykupiłem. Dzisiaj po południu strona była na pierwszej stronie, teraz widzę, że na słowo kluczowe które chciałem strona jest na 2 miejscu. Jestem zdziwiony tym wynikiem ale także zadowolony.

4.Plan
Plan mam taki, aby zrobić porządek z tymi wpisami co zamówiłem, troszkę podlinkować itd. Napiszę jeszcze z 2 teksty na stronę, oraz w zależności od pozycji dodam ją do kilku katalogów.

5. Plan na ten miesiąc
W tym miesiącu, choć czasu pozostało niewiele, to postaram się troszkę zaopiekować Moją stroną, dodatkowo postaram się stworzyć kolejną strone, lecz tym razem tekstami jak i samym pozycjonowaniem zajmę się Sam.

Po prawej stronie informacje odnośnie portfela. W ten szybki sposób, można zobaczyć ile aktualnie jest w moim portfelu...


8 komentarzy:

 1. Pomysł z portfelem - bardzo przyjemny :)
  Na bieżąco śledzę Twój blog - życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Także śledzę twój blog i staram się rozbudowywać swoje stronki :) Powodzenia! I proszę o więcej wpisów w miarę możliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, teraz pomału się wszystko zaczyna układać w jedną całość. Postaram się pisać częściej...

  OdpowiedzUsuń
 4. Oprócz portfela dodaj roboczogodziny które wypracowałeś.

  OdpowiedzUsuń
 5. @up
  Ciężko określić roboczogodziny jakie wypracowałem, ponieważ na promowanie jak i tworzenie stron www poświęcam prawie każdy wolny czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy przychodzą efekty - nie liczy się czasu poświęconego na dojście do celu :)

  Najważniejsze to nie przejadać pierwszych zysków, tylko inwestować je dalej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie tak, Póki co należy dążyć do tego by zwróciły się zainwestowane pieniądze a później inwestować, by zarabiać itd.

  OdpowiedzUsuń
 8. Napisz coś więcej o problemach z AdSense. Wygląda na to, że odzyskałeś konto. Może jakiś poradnik na ten temat. Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń

Reklama