Reklama

czwartek, 1 marca 2012

Moje zarobki - Luty 2012

Witam,

Mimo ograniczonego czasu na pisanie, przedstawiam jak tradycja nakazuje comiesięczny raport z zarobków.
Na wstępie jestem zły, że napisałem tutaj jedynie jeden wpis... Jestem pewien, że w tym miesiącu będzie o wiele więcej, ponieważ w głowie już mam kilka świetnych tematów, które chciałbym Wam przekazać...

Co do moich działań w tym miesiącu, to staram się zaktualizować stronę, nad którą już dość długo pracuję. Musiałem z niej usunąć reklamy więc zarobki mogą być mniejsze. Nic nowego nie stworzyłem, chodź kilka pomysłów Mam. Miejmy nadzieję, że w tym miesiącu jakoś to wreszcie "ogarnę" i będą widoczne zarobki z mojej pracy.


Odnośnie dochodów w Lutym :

Prolink.pl : W tym miesiącu zarobiłem 39 zł. (Wzrost kilku złoty względem poprzedniego miesiąca.)
Cpmprofit.com :W tym miesiącu zarobiłem 7 zł (Mały spadek w odniesieniu poprzedniego miesiąca.)
Adsense.com : W tym miesiącu zarobki rzędu 6 zł (Strasznie mało, ale miałem tylko 1 banerek, wzrost o 100 %, zawsze coś.... Mam nadzieję, że do wakacji dojdę do minimum jakie wynosi 70 euro.)

Całkowite zarobki w tym miesiącu to 52 zł , Wydatki jak zwykle za serwer o wysokości 8 zł, dodatkowo w lutym musiałem zapłacić za przedłużenie domeny koszt około 50 zł. Ze smutkiem stwierdzam, że owy miesiąc kończę z minusowym bilansem. Dokładnie -6 zł. Mimo zwiększenia się dochodów, nie jestem zadowolony z tego miesiąca, miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

To koniec lutego, jak Wam minął ten najkrótszy miesiąc w roku ?

7 komentarzy:

 1. Oby w przyszłym miesiącu ujemnych bilansów już nie było :-)
  U mnie coraz lepiej, realizacja celu zbliża się wielkimi krokami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zarobki widzę, że nawet nawet, chodź czekam na bilans dodatni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w lutym lekkie spadki, zarówno w Prolinku jak i Adsense. Ten miesiąc też chyba będzie nie za bardzo. Coś muszę zmienić, bo widzę że jestem na równi pochyłej.

  Za to Tobie życzę samych wzrostów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pracuj ciężko i z głową powiększaj swój e-biznes, a na pewno się to opłaci. Ja radzę sobie coraz lepiej i liczę, że mój główny cel na 2012 osiągnę już w pierwszej połowie roku. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbowałeś z seopilotem lub własna sprzedaż linków?

  OdpowiedzUsuń
 6. A zastanawiałeś się kiedyś nad inwestycjami z złoto? Ceny zlota stoją na niezłym poziomie i osobiście właśnie się nad tym zastanawiam :(

  OdpowiedzUsuń
 7. To ciężki kawałek chleba, ja sprzedaje grzejniki jako freelancer też i tutaj jest lepiej, chociaż koszty wyrównują więc lekko nie jest.

  OdpowiedzUsuń

Reklama